Okresowe przeglądy budowlane

Wykonujemy przeglądy budowlane budynków – roczne i pięcioletnie – w zakresie konstrukcyjno-budowlanym i instalacyjnym oraz prowadzimy książki obiektów budowlanych.

Przeczytaj więcej

Prowadzenie Ksiąg Obiektów Budowlanych

Przeczytaj więcej

Nadzory budowlane

Realizujemy wszechstronne nadzory inwestorskie oraz nadzory budowlane/kierownik budowy z dziedziny konstrukcyjno – budowlanej. Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie w nadzorowaniu stanu realizacji projektu.

Przeczytaj więcej

Odbiory mieszkań

Odbiór techniczny mieszkania mogą nam utrudniać emocje. Warto więc zabrać ze sobą osobę niezwiązaną emocjonalnie z danym lokalem, która krytycznym okiem spojrzy na jakość jego wykonania. Jeszcze lepiej byłoby, gdy będzie to ktoś posiadający wiedzę z zakresu budownictwa. Można też skorzystać z fachowej usługi i tutaj służymy swoją pomocą.

Przeczytaj więcej

Opinie techniczne obiektów

W trudnych okolicznościach w losowych sytuacjach jak np. zaginięcie Dziennika budowy, konieczne jest sporządzenie dla Nadzoru budowlanego opinii technicznej na temat obiektu wybudowanego lub znajdującego się w trakcie budowy.

Przeczytaj więcej

Ogrodzenia

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, konfiguracją oraz sprzedażą kompletnych systemów ogrodzeń posesji prywatnych jak również systemów ogrodzeń przemysłowych.

Przeczytaj więcej